הנך מועבר לאתר המנוהל ע"י רובין הוד סוכנות לביטוח פנסיוני (2016) בע"מ

וואלה רובין פנסיה המשך

הנך מועבר לאתר המנוהל ע"י רובין הוד סוכנות לביטוח פנסיוני (2016) בע"מ

להרשמה חינם
רובין פנסיה ביטוח

רובין פנסיה ביטוח

שרות אינטרנטי שמטרתו לעזור לך, לרכז ולבדוק את נתוניך הפנסיוניים כך שתוכל לשפר את החיסכון הפנסיוני ולהוזיל את מחירי הביטוחים שלך, בהתאמה לצרכיך, ב-5 דקות וללא עלות.

השירות ניתן מגיל 24

אפליקציית וואלה רובין פנסיה

למה כדאי לי לעקוב אחר הפנסיה שלי ולמה חשוב לסדר את הביטוחים?

יחד עם נפלאות הקדמה הרפואית מגיעה גם אחת הבעיות המשמעותיות ביותר שאנחנו עתידים לחוות וזאת התארכות תוחלת החיים הממוצעת.
לכאורה זה נשמע כמו דבר מבורך, אבל לחיות מספר רב יותר של שנים מגיע יחד עם כמה חסרונות כלכליים. זה אומר שנצטרך לדחות את מועד הפרישה למעל גיל 70, להסתפק בפחות ממחצית המשכורת שאנחנו רגילים ולהתחיל להתפשר על חלק מהחלומות והנאות החיים, שלא נדבר על לעזור לבן או לבת לממן את החתונה או לרכוש דירה.

לשם כך אנחנו צריכים כבר היום לחסוך ולהגן על חיינו הכלכליים. אז איך עושים את זה?
פותחים קרן פנסיה, קופת גמל ואולי גם ממש מתעקשים על קרן השתלמות קטנה שסביר כנראה שנפדה אותה כדי לממן טיולים במהלך החגים (כי למי יש מספיק כסף בעו"ש לקנות כרטיס טיסה לכל המשפחה במהלך חופשת החג?). שכחנו לרגע את ענייני הביטוחים, פנסיית שארים ושלל כיסויים שאין לנו שמץ מי המציא אותם ובאיזה שפה הם מדברים.

אז מה בתכלס עושים? איך נגן לעצמו על העתיד כדי להמשיך ולהנות לאורך כל החיים?
הרי לא בא לנו להתעסק עם כל המונחים והכללים, תשואות, קצבאות ודמי ניהול מפוקפקים.פונים לטכנולוגיה, שעזרה לנו בכל כך הרבה תחומים, מ-Waze שעוזרת לנו להגיע בזמן ומהירות ליעדים מתוכננים ועד לMobileye שמבטיחה שנגיע אליהם שלמים ובטוחים.אז גם בעולם הפיננסים יש קדמה טכנולוגית שעוזרת לנו להגיע ליעדים מבלי להבין יותר מידי, לחסוך בהצלחה ולהגן על חיינו הכלכליים. להגיע לגיל פרישה ולהמשיך לחיות כמו שדמיינו שהיינו צעירים, לא להתפשר על משכורת נמוכה ואפילו לעזור לילדים.

אז למי השירות של וואלה-רובין מתאים?
לכל מי שרוצה להגיע בבטחה ליעדיו הכלכליים מבלי להתפשר על שכר, חלומות וההנאות הקטנות.

איך השירות עובד ?

סוכן ביטוח דיגיטלי

שדרוג התיק האישי

ניתן לשדרג את תיק המוצרים שלך ולממש את ההמלצות בתהליך קצר ודיגיטלי וגם לקבל חוות דעת של ממומחה בתחום.
הר הביטוח

המלצות מותאמות אישית

הרובוט יסרוק את תיק המוצרים הקיימים, ובמידת הצורך יציג המלצות מותאמות אישית לשיפור ביצועי התיק לפי הפרופיל שלך כמו הוזלת דמי ביטוח, ייעול תיק החיסכון, סידור הכיסויים הביטוחיים ועוד...
מסלקה פנסיונית

איסוף נתונים אוטומטי

הרובוט יאסוף עבורך באופן אוטומטי את כל מוצרי החיסכון הפנסיוני והביטוח שברשותך ויציג אותם בדרך סופר ידידותית שכל אחד יכול להבין.

רובין בודק ומשווה בצורה אובייקטיבית מול כל חברות הביטוח איך תוכל להרוויח

אנליסט וואלה רובין פנסיהאלטושלר שחם וואלה רובין פנסיה  כלל וואלה רובין פנסיההפניקס וואלה רובין פנסיה מנורה מבטחים וואלה רובין פנסיה וואלה רובין פנסיה מגדלוואלה רובין פנסיה הלמן אלדוביוואלה רובין פנסיה פסגות
המשך להרשמה

קצת נתונים על מצב הפנסיה והביטוחים בישראל

32%

מהרווקים גילו שהם משלמים עבור ביטוח שארים

28.7%

ממחזיקי ביטוח החיים יכולים להוזיל את העלות

30%

מהמבוטחים משלמים עבור כיסויים כפולים

60%

מהחוסכים לקרן השתלמות יכולים להוזיל את דמי הניהול

מדוע השירות הוא ללא עלות?

באמצעות שימוש בטכנולוגיה שפיתחנו ויצירת ערוצים ישירים עם מערכות ההפצה של חברות הביטוח ובתי ההשקעות הצלחנו (רובין הוד סוכנות לביטוח) להוריד את העלויות הנוספות שכרוכות בניהול סוכנות ביטוח רגילה ולכן אנו מצליחים להנגיש את השירות ללא עלות ללקוחותינו.

אנחנו מרוויחים עמלה אחידה ישירות מכלל חברות הביטוח ובתי ההשקעות בישראל ופועלים תחת רישיון מפוקח ע"י רשות שוק ההון והביטוח.אנחנו מאמינים שבאמצעות שילוב של עבודה מקצועית, שירות אנושי ויצירת חוויית משתמש דיגיטלית וידידותית, רובין ולקוחותיה יוכלו להנות מעתיד כלכלי ורוד שיאפשר לכל הצדדים להיות מרוצים.